Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. Yeni şifre Alma
x

AHMET BB

11218903_937479679666556_8707182386146867960_n

Sene 2003 ve ilerisinde neler olacağını kestirmeden girdiğim ilk kayıt…Hobiden ileriye gitmez , gitse de ne kadar tutar ki diye kendime söylediğim bir kaç cümle…Kimisi için hayal belki de şu an geldiğim nokta.”Inanmak başarmanın yarısıdır.” cümlesinin muzik hayatıma verdiği güç,inancımın müzik konusunda ne kadar da bu işi yapmak istediğimi ve eger bir seyin üstüne gidersem onu sonunda ne olursa olsun başarabileceğimin kanıtı oldu bana.

Hayatta insanların aşık oldugu şeyler vardır. Bunlar aşık oldugu kişi ,arabası, kedisi vs… İşte benimde aşık oldugum tek şey Müzik..Bir müziği oluşturuken AHMET BB olarak değil sıradan bir dinleyici gibi dinleyip sonra oluştururum müziğimi..Farklı olanı yapmak icin uğraşırım herzaman. Ve bunları yaparken Ruhumla bedenimle müziğin içinde hissederim kendimi..

Gelelim Ahmet BB adıyla yaptığım etiket’e.Nereden gelir ? Anlamı ne ? Neden CC Değil de BB ? Soyadımın içindeki harflerden ürettiğim bir takma ad’dan ibaret…Hakkımda bir çok hesap açılmasına neden olan ve farkımı ortaya koyan harfler de diyebiliriz veya Bircok Remix Top List’lerde gecen adım ya da Radyo’larda remixlerimde kullanılan takma adım da denebilir…Bir çok radyo’ya jingle hazırlayan ve “Ritmi Yakala&Kalbinin sesini dinle& Sadece Dans et” cümlesini herkese sevdiren ve seslendiren kişi de diyebilirsiniz ve bunu gibi daha bir sürüsü..

Ahmet BB Management; +(90) 545 393 69 07 Email Contact: ahmetbbofficial@gmail.com

www.facebook.com/djahmetbb

www.instagram.com/djahmetbb

www.soundcloud.coom/djahmetbb

https://www.youtube.com/user/AhmetBBOfficial

FacebookTwitterGoogle+PinterestTumblrRedditLinkedInWhatsAppFlipboardMail.Ru

0 Hakkında Yorum “AHMET BB”

Bir Cevap Yazın